Занимания по интереси

Занимания по интереси

Занимания по интереси

09.07.2019

Електронна платформа на програмата

2022/2023 учебна година

Имена ръководител

Клас

Брой ученици

Име на дейността

Тематична област

  1.  

Димитър Димитров

Х

8

Спорт за всички

Спорт

  1.  

Красимира Карагинева

Х

8

Химия и още нещо

Природни науки

  1.  

Красимира Карагинева

ХI

9

Химия навсякъде

Природни науки

  1.  

Петя Тодорова

VIII

10

Забавна биология

Природни науки

  1.  

Петя Тодорова

8

Здравно образование

Природни науки

  1.  

Иван Димов

Х

9

Пазарната икономика

Природни науки

  1.  

Светлин Гочев

ХII

10

Орел, рак и щука

Природни науки

  1.  

Светлин Гочев

ХII

8

Географска лексика в практиката

Природни науки

  1.  

Цветелина Костова

10

Физиката пред нас - 9 клас

Природни науки

  1.  

Цветелина Костова

Х

12

Физиката пред нас - 10 клас

Природни науки

  1.  

Биляна Терзиева

13

Математика 9 +

Математика

  1.  

Димитър Василев

Х

6

Математика 1

Математика

  1.  

Димитър Василев

Х

8

Математика 2

Математика

  1.  

Димитър Василев

Х

7

Математика 3

Математика

  1.  

Златка Манева

ХII

9

Ние сме вече грамотни

Изкуства и култура

  1.  

Валентина Койчева

ХI

9

Чисто слово

Изкуства и култура

  1.  

Мариела Аргирова

Х

8

Фолклор и литература

Изкуства и култура

  1.  

Светла Димова

ХI

8

Млад журналист

Изкуства и култура

  1.  

Златина Бонева

ХII

6

Езиково ателие

Изкуства и култура

  1.  

Славена Матанова

ХI

7

В англоезичния свят

Изкуства и култура

  1.  

Теодора Делчева

Х

8

Красотата на английския език

Изкуства и култура

  1.  

Николай Марков

8

Род и памет

Гражданско образование

  1.  

Полина Иванова

ХII

10

Философско ателие

Гражданско образование

  1.  

Ваня Георгиева

Х

9

България - дела и документи

Гражданско образование

  1.  

Ваня Георгиева

ХII

10

Светът и ние

Гражданско образование

 

2021/2022 учебна година

Имена ръководител

Клас

Брой ученици

Име на дейността

Тематична област

  1.  

Красимира Карагинева

VIII

10

Забавна биология

Природни науки

  1.  

Красимира Карагинева

VIII

10

Цветна химия

Природни науки

  1.  

Мая Сталева

Х

10

Химията в нашия бит

Природни науки

  1.  

Татяна Рахманлиева

10

Спортен свят

Спорт

  1.  

Златка Манева

ХII

15

Ние сме вече грамотни

Изкуства и култура

  1.  

Златка Манева

ХII

16

Чрез езика към бъдещето

Изкуства и култура

  1.  

Веселина Аршинкова

VIII

10

Спорт за всеки

Спорт

  1.  

Васил Василев

Х

10

Занимателна математика

Математика

  1.  

Димитър Василев

VIII

7

Математика 1

Математика

  1.  

Димитър Василев

6

Математика 2

Математика

  1.  

Светла Димова

Х

8

Журналисти в действие

Изкуства и култура

  1.  

Светла Димова

ХI

8

Млад журналист

Изкуства и култура

  1.  

Полина Иванова

Х

10

Homo ludens

Гражданско образование

  1.  

Ваня Георгиева

11

История и памет

Гражданско образование

  1.  

Иван Димов

ХII

11

Природните богатства на България

Природни науки

  1.  

Светлин Гочев

ХI

11

Приключенците

Природни науки

  1.  

Цветелина Костова

11

Физиката около нас

Природни науки

  1.  

Цветелина Костова

Х

14

Физиката пред нас

Природни науки

  1.  

Цветелина Попова

11

Визуални техники

Дигитална креативност

  1.  

Златина Бонева

ХII

13

Езиково ателие

Изкуства и култура

  1.  

Христина Чернаева

ХII

11

Езикът на Шекспир

Изкуства и култура

 

2020/2021 учебна година

Математика 1
Тематична област: Приложна математика
Клас:  X
Брой ученици: 10
Ръководител: Димитър Василев

Математика 2
Тематична област: Приложна математика
Клас:  X
Брой ученици: 10
Ръководител: Димитър Василев

Физиката около нас
Тематична област: Природни науки
Клас:  VIII
Брой ученици: 10
Ръководител: Цветелина Костова

Приятели на армията
Тематична област: Запознаване с институции и взаимодействие
Клас:  VIII - X
Брой ученици: 10
Ръководител: Николай Марков

Волейбол
Тематична област: Спорт
Клас:  VIII - X 
Брой ученици: 15
Ръководител: Тошко Узунов

Лека атлетика
Тематична област: Спорт
Клас:  VIII - X
Брой ученици: 10
Ръководител: Татяна Рахманлиева

 

2019/2020 учебна година

Дигитални медии
Тематична област: Дигитална креативност
Клас:  X
Брой ученици: 6
Ръководител: Цветелина Михова-Ненчева

Биологията-пътят към природата
Тематична област: Природни науки
Клас:  XI
Брой ученици: 10
Ръководител: Жанета Донева          

Чрез изкуството към английския език
Тематична област: Изкуства и култура
Клас:  VIII
Брой ученици: 8
Ръководител: Наталия Бяндава

Компетентни и грамотни
Тематична област: Изкуства и култура
Клас:  X
Брой ученици: 8
Ръководител: Валентина Койчева

Атлетика
Тематична област: Спорт
Клас:  VIII - IX
Брой ученици: 8
Ръководител: Татяна Рахманлиева

Волейбол
Тематична област: Спорт
Клас:  VIII - X 
Брой ученици: 6
Ръководител: Тошко Узунов

Химията - настояще и бъдеще
Тематична област: Природни науки
Клас:  VIII - XI
Брой ученици: 10
Ръководител: Мая Сталева

Физиката около нас
Тематична област: Природни науки
Клас:  IX
Брой ученици: 10
Ръководител: Цветелина Костова


2018/2019 учебна година

Физиката около нас
Тематична област: Природни науки
Клас:  IX-XI
Брой ученици: 9
Ръководител: Цветелина Петрова

Химията - реалност и мечта
Тематична област: Природни науки
Клас:  IX-X
Брой ученици: 10
Ръководител: Мая Сталева

Играя и уча математика
Тематична област: Математика
Клас:  IX
Брой ученици: 8
Ръководител: Донка Мавродиева

Английски език в разкази и рими
Тематична област: Изкуства и култура
Клас:  VIII
Брой ученици: 9
Ръководител: Златина Бонева

Чрез изкуство към английски език
Тематична област: Изкуства и култура
Клас:  IX-X
Брой ученици: 10
Ръководител: Наталия Бяндова

Театрално студио
Тематична област: Изкуства и култура
Клас:  IX-XI
Брой ученици: 8
Ръководител: Златка Манева

Власт, управление и обществено развитие
Тематична област: Гражданско образование
Клас:  XI
Брой ученици: 14
Ръководител: Иван Димов

България, дела и документи
Тематична област: Гражданско образование
Клас:  IX-XI
Брой ученици: 11
Ръководител: Ваня Георгиева

Приятели на армията
Тематична област: Гражданско образование
Клас:  IX-XI
Брой ученици: 8
Ръководител: Николай Марков

Краеведски клуб
Тематична област: Гражданско образование
Клас:  VIII-XI
Брой ученици: 5
Ръководител: Златина Чорева

Посланици на здравето
Тематична област: Екологично образование и здравословен начин на живот
Клас:  XI
Брой ученици: 6
Ръководител: Жанета Донева

Дигитални медии 
Тематична област: Дигитална креативност
Клас:  X-XI    
Брой ученици: 8
Ръководител: Севдалина Шишкова